قیمت کپی آرشیو روی هارد هر گیگ 100 تا 50 تومان
سبد خرید شما خالی است!

درباره ما

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

خریدک به عنوان یکی از اولین فروشگاه های ارائه فایل بر اساس حجم در ایران فعالیت میکند و همواره سعی داشته ایم کالای خود را بر خلاف دیگر سایتها نه بر اساس محبوبیت و نه بر اساس کمیاب بودن بلکه بر اساس حجم فایل از مشتری هزینه دریافت کنیم.

 

با توجه به هزینه بالای خدمات اینترنت در شرکتهای ISP و همینطور هزینه بالای ارائه این فایلهای در سایر فروشگاهها خرید از خریدک فرصت مناسبی برای دسترسی به فایلها با کمترین هزینه ممکن می باشد.

 

هدف اصلی تیم خریدک آرشیو جامع و کامل از فایلهای موجود و پشتیبانی از محصولات می باشد، در ضمن تمام حق نشر محصولات ایرانی در خریدک رعایت می شود و این اطمینان را به ناشران و تولیدکنندگان ایرانی می دهیم  محصولات آنها بدون اجازه صاحب آن در سایت قرار نخواهد گرفت.