قیمت کپی آرشیو روی هارد هر گیگ 100 تا 50 تومان
سبد خرید شما خالی است!

ضمانت کیفیت فایل

تمامی فایلهای موجود در آرشیو فروشگاه خریدک از منابع خارجی و ایرانی معتبر جمع آوری خواهد شد، مسلماً در تهیه فایلها دقت لازم و بازخورد کاربرها در این سایتها مورد توجه قرار خواهد گرفت. پس در مرحله اول اعتبار سایتها و تورنت های مورد توجه قرار میگیرد.

پس از جمع آوری آرشیو فایلهای از نظر کیفیت و هم خوانی داشتن با اطلاعات موجود مورد بررسی قرار می گیرد و سپس برای مشتریان آرشیو می شود.

در خریدک سعی شده است تا اونجایی که امکان دارد کیفیت های مختلف فیلم برای انتخاب هر چه بیشتر شما عزیزان قرار بگیرد، در فروشگاه معمولاً کیفیتهای 480p و 720p و 1080p و سه بعدی 1080p قرار می گیرد که هر کسی با توجه به علاقه و بودجه مورد نظر خود فایل ویدئویی خود را سفارش می دهد.

همچنین در بخش نرم افزار سعی شده نسخه هایی که داری پشتیبانی از دو سیستم عامل ویندوز یعنی 32 بیتی و 64 بیتی بصورت مجزا قرار بگیرد تا هر کسی بر اساس نوع سیستم عامل انتخاب و هزینه بیشتری بخاطر فایل بدون استفاده پرداخت نکند.

این فرآیند انتخاب نوع فایلهای در بخشهای مختلف سایت بصورتهای مختلف مثل سال آرشیو، نوع فایل گرافیک، نوع کیفیت، نوع صدا، نوع کرک، نوع سیستم عامل و ... قرار گرفته است.

در پایان ضمانت 5 روزه رایت در فروشگاه خریدک ضمانت فایلهای ما می باشد، در صورتی که دیسکت فایلها به هر دلیلی قابل خواندن نبود ما خود را متعهد میکنیم که مجدداً فایل معیوب را با هزینه فروشگاه برای شما ارسال نماییم.