قیمت کپی آرشیو روی هارد هر گیگ 100 تا 50 تومان
سبد خرید شما خالی است!

شرایط و قوانین

قوانین فروشگاه

-تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
-موجودي و قيمتها با نوسانات بازار بروزرساني شده و قيمت اعلام شده در سايت معتبر و قابل سفارش است.
-کليه قيمتهاي سايت با احتساب ماليات در نظر گرفته شده است و در هنگام سفارش مالياتي به آن اضافه نخواهد شد.
-شما هفت روز وقت براي انصراف تحت عنوان حق انصراف ، از قبول خود ، بدون شرط و تحمل جريمه و تنها هزينه ي تحميلي بر مصرف کننده هزينه باز پس فرستادن کالا خواهد بود .

 

 قوانین مربوط به حفظ حریم شخصی

درباره اطلاعاتی است که خریدک از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده از این اطلاعات.

این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران خریدک را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

 شما باید آگاه باشید که:

شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک ،شماره تماس و ... را در اختیار ما قرار می دهید.

پس از ورود به سایت خریدک شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات خریدک نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.

ما از این اطلاعات جهت تایید هویت حقیقی شما تنها برای حل هرگونه مشکل احتمالی پیشامده و یا اطلاع رسانی ممکن است استفاذه میکنیم.

سایت خریدک کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های موفق و ثبت شده مالی را جمع آوری و نگهداری می کند و به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت ، اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های دیجیتل و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.

خریدک اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد .

در صورت تخطی شما از قوانین  ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.

حق تعدیل، تغییر، یا به روز آوری این سیاست با اعلان در سایت برای ما محفوظ است.

حفظ حریم خصوصی شما را برای خود محفوظ می شناسیم و هر گونه تغییر باید به اطلاع شما میرسد.

 

قوانین استرداد کالا

 

 مشتري به مدت هفت روز کاري از  لحظه ثبت سفارش حق انصراف دارد و به محض استفاده مشتري از حق انصراف خریدک بدون مطالبه هيچ گونه وجهي عين مبلغ دريافتي را در اسرع وقت به مشتري مسترد خواهد کرد.
 

طبق قانون فروشگاههای اینترنتی وزارت صنعت معدن و تجارت:

در هرمعامله از راه دور مصرف کننده بايد حداقل 7 روز کاري وقت براي انصراف از قبول خود بدون تحمل جريمه و يا ارائه دليل داشته باشد در زمينه کالا تنها هزينه تحميلي بر مصرف‌کننده، هزينه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.

 

فرم استرداد کالا